Середа, 03.06.2020, 03:27

Вітаю Вас Гість | RSS


08:35
ПОСТІЙНО ДІЮЧІЙ СЕМІНАР: «АТР-ТЕРАПІЯ ЯК МЕТОД КОРЕКЦІЇ ЕМОЦІЙНИХ СТАНІВ. ВИДИ АРТ-ТЕРАПІЇ»

12 квітня 2018 р. в нашій школі  пройшов постійно діючий семінар з теми: «Арт-терапія як метод корекції емоційних станів. Види арт-терапії». На семінарі педагоги докладно розглянули можливості застосування атр -терапії - популярного напрямку в  сучасній психології -  в практику роботи школи. 

 Арт-терапія - це особлива форма психотерапії, психокорекції та розвитку особистості, заснована на творчому самовираженні допомогою різних видів мистецтва (живопис і малюнок, ліплення, музика, танець, театр, тощо). Основна мета арт-терапії полягає в гармонізації розвитку особистості через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цей вид терапії не має будь-яких обмежень і протипоказань. У педагогіці арт-терапевтичні заняття можна розглядати як одну з інноваційних форм урочної та позакласної роботи вчителя, класного керівника.

Досвідом  роботи з  використання елментів арт-терапії на уроках та в позакласній роботі поділились з колегами:      Череватенко В.В. (музикотерапія),     Количева Л.М.( ізотерапія), Старікова Л. А. ( бібліотерапія), Лугова Т.О. (куклотерапія, орігамі).

Переглядів: 270 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]