Неділя, 31.05.2020, 09:09

ПАМ’ЯТКА  ДЛЯ УЧНВІ ТА БАТЬКІВ НА ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ

Шановні учні та батьки!

адміністрація школи повідомляє, що весняні канікули будуть з 25 березня 2019 року по 01 квітня 2019 року включно. Навчальний процес розпочнеться 02 квітня 2019 року.

Нагадуємо, що канікули повинні бути безпечними для дітей!

ПАМ’ЯТКА

для учнів та батьків на весняні канікули

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Будь обережним при переході трамвайних та залізничних колій. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.

2. Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.

3. Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, не чипай їх, про знахідку повідом дорослих.

4. Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.

5. Будь обережним біля водоймищ, не ходи по льоду у період танення. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ

6. Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття.

7. Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.

8. Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.

9. В разі необхідності телефонуйте:

- при пожежі - 101

- до поліції - 102

- швидка допомога - 103

- служба газу - 104

Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.

2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях.

3. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!

Бажаємо гарних канікул!!!

Переглядів: 207 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0