П`ятниця, 20.09.2019, 13:46

Головна » 2019 » Травень » 24 » Останній дзвоник в нашій школі!
Останній дзвоник в нашій школі!

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Сьогодні останній шкільний дзвоник пролунав в першій школі для випускників 2019 під час святкового шоу «Останній шкільний урок з Мері Попінс».

На початку свята директор школи Вербицька Н.М. привітала учнів школи з закінченням навчального року, відзначила досягнення учнівського та педагогічного колективу, нагородила почесними грамотами представників батьківської громадськості, які беруть активну участь у житті школи.

З вітальним словам до учнів першої школи звернувся депутат Слов’янської міської ради Кисиль В.В. Віктор Вікторович побажав усім учням чудових літніх канікул, а випускникам здійснення мрій у зовсім новому , незнайомому дорослому житті.

А потім Мері Попінс запросила одинадцятикласників на імпровізований урок під відкритим небом. Діти на шкільному подвір’ї створили останній шкільний проект - прощальний вальс випускників, виконали контрольну роботу – традиційний вальс дружби з учнями початкової школи, встигли усно відповіти біля дошки, та виконати домашнє завдання - записати власні мрії на паперових голубах, яка чарівниця Мері перетворила на справжніх та відпустила у сине небо.

Гостей свята вразив флешмоб у виконанні випускників 4, 9, 11 класів, розчулила прощальна пісня випускників 11 класу та їх теплі слова на адресу вчителів.

Навчальний рік до фінішу добіг.

От і усе, скінчилися уроки.

І перед вами – тисячі доріг,

Де самостійно здійсните ви кроки

І виберете ту, лише одну,

Що поведе вперед по вашій долі.

То ж вибирайте сонячну, ясну,

Дорогу світлу у квітковім полі,

Яка до щастя завжди приведе,

З якої видно горизонти й далі,