П`ятниця, 05.06.2020, 19:03

Останній дзвоник 2017

26 травня в першій школі відлунав останній дзвоник. На святі були присутні почесні гості: Зуєва Вікторія Іванівна – представник депутата Верховної Ради України Юрія Василійовича Солода, Дейниченко В’ячеслав Ігорович – помічник депутата Слов’янської міської ради Кисиля Віктора Вікторовича , заступник начальника військового комісаріату Кадиров Якуб Саімович, директор ЦДЮТ Мельникова Наталія Анатоліївна. Директор школи та гості привітали випускників та побажали їм успішного складання ЗНО, здійснення бажань, миру та злагоди.

Випускники отримали від першокласників чарівні палички, щоб здійснювати свої бажання, поринули в ритм традиційного вальсу дружби, подарували квіти вчителям, запустили в небо повітряні кульки на щастя. Зворушлива атмосфера свята не залишила байдужими учнів, батьків, вчителів.

Зі святом вас, дорогі випускники! Нехай здійснюються всі ваші бажання!

Переглядів: 512 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0