Понеділок, 22.10.2018, 18:15

Головна » 2018 » Вересень » 7 » Олімпійський урок для учнів 6-7 класів
Олімпійський урок для учнів 6-7 класів

7 вересня 2018 року учні 6 – 7 класів першої школи разом з представниками військової частини Національної Гвардії України 30/35 провели Олімпійський урок на Слов’янському курорті.

О 8 годині ранку учні під керівництвом класних керівників та вчителів фізичної культури, у супроводі офіцерів та солдатів військової частини, вирушили у піший похід до Слов’янського курорту.

На лісовій галявині дітей зустрів імпровізований спортивний майданчик з обладнаними місцями для змагань «лава на лаву», бігу на 30 метрів, «човникового» бігу, віджимання, стрибків на скакалці, перетягування канату, естафетного бігу. Учні з задоволенням, брали участь у різних видах спортивних змагань, співали пісні, спілкувались з однокласниками та військовими. Завершились змагання нагородженням переможців. А наприкінці спортивного дня всі школярі смачно пообідали в колі однокласників.

Додому учні поверталися у гарному настрої, сповнені позитивних емоцій від спілкування один з одним та природою рідного краю.

Переглядів: 88 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0