Понеділок, 22.10.2018, 19:12

Головна » 2018 » Вересень » 17 » Товариська гра з волейболу: збірна учнів - збірна вчителів
Товариська гра з волейболу: збірна учнів - збірна вчителів

В рамках "Олімпійського тижня" в школі відбулася товариська гра з волейболу між збірною старшокласників та збірною вчителів.  Гра була надзвичайно цікава і видовищна: силові подачі, потужні нападаючі удари, удари біля сітки та із задньої лінії, карколовні дії в захисті і під час блокування та на майданчику, Учні та вчителі під час гри продемонстрували гарну фізичну форму, командний дух, волю до перемоги, вміння боротися до кінця.  Усого було зіграно три партії. Збірна учнв перемогла з рахунком 2:1. Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникм гри нових спортивних досягнень, спортивного задору, натупних перемог.

Всі учасники спортивного свята отримали задоволення від гри, багато позитивних емоцій і домовилися про матч - реванш на осінніх канікулах.

Переглядів: 62 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0