Субота, 15.12.2018, 11:22

Головна » 2017 » Квітень » 22 » Результати ЗНО 2016
Результати ЗНО 2016

Результати учасників ЗНО-2016, які отримали від 160 до 200 балів (дані подані у % від загальної кількості)

Випускники 2016 року вдало склали іспити, підтвердили результати річного оцінювання і за підсумками міського НМЦ посіли І місце у рейтингу серед шкіл міста.

Діти стали студентами престижних вищих навчальних закладів, здобувши ґрунтовні знання завдяки професіоналізму вчителів, диференційованому підходу до учнів, застосуванню інтерактивних технологій на уроках.

Також самі учні наполегливо готувалися до ДПА і ЗНО, займалися самоосвітою і вдосконалювали свої навички.

А батьки постійно підтримували своїх дітей, раділи їх успіхам і щиро вболівали за кінцевий результат.

Ми, учителі, пишаємося своїми випускниками і впевнено можемо зазначити, що наша школа перша не тільки за номером, а дійсно перша.

Переглядів: 210 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0