Підсумки обласного онлайн-конкурсу серед знавців іноземних мов «Поетичні обрії»

Осінь. Так, ми всі любимо осінь золоту, щедру, лагідну. Та все ж слово «осінь» викликає переважно меланхолійні почуття. Для багатьох осінь асоціюється з дощами, ранніми сутінками, прохолодою у кімнатах, сумом за літнім теплом, депресією і нудьгою.

Та годі сумувати, час ламати стереотипи. Ми, українці – велика нація. Нам до снаги змінити і долю, і історію. Зробімо осінь переможною! Наші збройні сили гонять завзято клятого ворога з рідної землі. Ми всі до одного віримо в нашу остаточну перемогу.

Є чим пишатися і нашій школі: з 11 жовтня по 10 листопада під егідою Донецького обласного інституту післядипломної освіти проходив обласний онлайн-конкурс серед знавців іноземних мов «Поетичні обрії», мета якого є виявлення та підтримка творчого потенціалу молодого покоління, розвиток і поширення іншомовної культури, формування національної свідомості та патріотичного виховання здобувачів освіти. Учні нашої школи охоче до нього долучилися. Вони взяли участь у всіх трьох номінаціях і продемонстрували при цьому з найкращого боку свої таланти і знання.

У номінації «Звучи вічне слово!» учень 6-А класу Удовенко Ярослав став володарем почесної грамоти учасника. Учень 9-А класу Гафуров Рєнат переміг аж у двох номінаціях – «Дивна тайна мелодії слова» та «Майстер перекладу». Два дипломи першого ступеня та звання переможця ІІ етапу Рєнат отримав за власний вірш англійською мовою «Блукаю я серед руїн…», у якому юнак передає, як нестерпно щемить душа за долю рідної України, усіх співвітчизників, життя яких раз і назавжди змінила люта війна, та за майстерний переклад відомого твору Тарас Шевченка «Мені однаково…», де відповідно до канонів перекладацької справи зумів донести молитву Кобзаря так, що, слухаючи мову англійську, упізнаєш нашу солов’їну. Поважне і прискіпливе журі відмітило і не менш високий рівень подачі творів – вдале поєднання ритму, тембру та емоцій. Бажаємо Рєнату успіхів у наступному турі! Віримо, що будуть ще гарні здобутки в наших учнів! Нехай осінь для кожного українця стане переможною!

Переглядів: 25 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0