Вівторок, 16.10.2018, 22:26

Головна » 2017 » Грудень » 27 » Новорічний мюзікл "Вечори на хуторі біля Диканьки"
Новорічний мюзікл "Вечори на хуторі біля Диканьки"

22 грудня, в останній день чверті,   новий рік  у школі святкували старшокласники.   Учні 9-10 класів до новорічних свят підготували мюзикл за мотивами оповідання М.Гоголя «Вечори на хуторі  біля  Диканьки".

Вистава чудово передала  аромат українського фольклору через колядки, різдвяні гуляння та звичаї нашого народу. Шкільна актова зала в цей вечір була    наповнена  народними повір'ями, казковими подіями,  звичайними людськими  почуттями та істинами: перемогою   світла над темрявою, добра  над злом. Врешті  решт  благодатна сила любові  перемогла темні сили зла.

Яскраві образи Солохи, Вакули, Оксани, Чорта та інших героїв, створені  юними акторами , гумор, запальні народні пісні,   не залишили  байдужими глядачів.   Учасники вистави створили атмосферу свята,  та подарували всім присутнім приємний новорічний святковий настрій!

Переглядів: 140 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0