Середа, 03.06.2020, 03:13

Новорічний квест для паралелі п’ятих класів.

20.12.2019 в нашій школі для паралелі п’ятих класів було проведено новорічний квест. На станції «Влучний стрілець» діти разом з веселими піратами перевіряли себе на влучність, збиваючи м’ячиками кеглі. Зайшовши в гості до Баби Яги, п’ятикласники залюбки потанцювали під ритмічну музику, разом з Кощеєм співали новорічні пісні та відповідали на цікаві питання Маші. Побувавши «У Лісовика під пеньком», школярі об’єдналися в дві команди та із захопленням проходили цікаві випробування.

Діти із задоволенням та інтересом мандрували за маршрутом, виконували різні завдання, набирали бали і заробляли чарівні сніжинки. Разом з Дідом Морозом п’ятикласники визволили Снігуроньку та одержали перемогу над злом. У кінці святкової програми дітей чекала новорічна дискотека.

Переглядів: 74 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0