Середа, 03.06.2020, 03:33

Новорічні свята серед учнів середньої та старшої ланки.

Новорічні свята прийшли не лише до молодших школярів, а й до учнів середньої та старшої ланки. На п`ятикласників чекав чарівний квест «Новорічні пригоди Марійки та Віті», який провели члени учнівського самоврядування.

У шостих класах відбулася казкова вистава «Парад красунь». Яскраві образи, сяючі посмішки, неперевершені костюми, весела музика – все це подарувало присутнім новорічний настрій.

Найкмітливіші семикласники із задоволенням розв’язали цікаві завдання від Діда Мороза та Снігуроньки. Конкурс «Витівки Діда Мороза» змусив учнів згадати новорічні традиції, пісні, мультфільми, зарядив гарним настроєм, енергією та позитивом.

Учні восьмих та дев’ятих класів побували в царстві Снігової королеви. Вони визволяли Кая з льодового полону разом із новорічною піснею та танцями. Вистава була такою яскравою, що змогла розтопити навіть крижане серце Королеви.

Та найдивовижнішим святом стала подорож 10 та 11 класів у часі за відомою кінострічкою «Іван Васильович змінює професію». Цар зміг опинитися на зйомках стрічки «Іронія долі…», потанцювати на дискотеці 80-х, дізнався, що таке флешмоб та скуштував гумору від Вечірнього кварталу.

Але, як відомо, все коли-небудь закінчується. Перший семестр навчання та новорічні свята закінчилися святковою дискотекою.

Переглядів: 244 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0