Вівторок, 29.09.2020, 07:38

НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ЗА МОТИВАМИ КАЗКИ "КРИЖАНЕ СЕРЦЕ"

інтерактивну виставу за мотивами казки «Крижане серце» підготувала творча група нашої школи для учнів початкових класів.

У святково прикрашеній залі дітей зустріли улюблені герої: принцеси Анна та Ельза, сніговик Олаф, Кристф, олень Свен. І розпочалася казка в якій першокласники були не просто глядачами, а активними учасниками. Діти допомагали Єльзі та Олафу визначити, хто з них більш популярний в соцмережах, будували крижані фортеці разом зі Свеном та Олафом, брали участь у змаганнях з тролейболу – улюбленої гри лісових тролів. Приємні миттєвості чуда подарувала першокласникам розмова з новорічною ялинкою. Звичайно ж радо зустріли діти Діда Мороза, який оголосив початок Святкового Новорічного Королівського балу у країні Єрендел. Сучасний, дуже запальний Дід Мороз презентував дітям свій новорічний ролик на ютуб-каналі та весело танцював з дітлахами під час презентації. А потім Дід Мороз запросив усіх гостей на танцювальний батл. Це було чудове танцювальне змагання! Хлопчики та дівчатка, яких підтримували казкові герої, змагалися за перемогу. Запальна музика не залишила байдужими батьків, які підтримували дітей гучними оплесками. Перемогла «дружба», та новорічний казковий настрій.

Після веселих танців Дід Мороз відпочивав, а діти віршами вітали всіх присутніх з Новим Роком. Втомлені але сповнені позитивних емоцій, дуже щасливі діти наприкінці свята отримали подарунки від Діда Мороза.

Дякуємо всій творчій групі першої школи, яка підготувала креативне сучасне свято для наших дітей. Щира подяка організаторам та талановитим юним акторам Желновач Олександрі, Саєнко Владиславу, Лях Богдані, Тихомировій Єлизаветі, Журбі Діані, Луганскому Павлу.

Переглядів: 128 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0