Середа, 03.06.2020, 02:10

Навчання у «Школі культурної дипломатії»

Упродовж 04-08 квітня Малою академією наук України було реалізовано проект: «Школа культурної дипломатії: «Шляхами Леся Курбаса» у місті Київ. Учасниками  проекту могли стати лише ті учні 8-10 класів, хто заповнив анкету учасника на сайті малої академії наук. Серед них було відібрано лише 27 учасників з усієї України, і лише троє з них  були представниками Донецької області. Учениці 8-А класу ЗОШ №1 Бутиріна Валерія та Пономаренко Анастасія також були відібрані для навчання у «Школі культурної дипломатії».  Під час навчання дівчата дізналися про життєвий шлях  та творчість Леся Курбаса, представника Розстріляного Відродження.

Разом з іншими учнями Валерія та Анастасія відвідали центр сучасного мистецтва М17, простір видавництва «Barabooka» у Мистецькому Арсеналі, зустрілися з директором театру ім. І.Франка Олександром Богомазовим та подивилися виставу за новелами В. Стефаника «Morituri de Solutant» ;

Учасники школи слухали лекції, виконували вправи, з’ясовували сутність навички культурної дипломатії, роздумували, чому важливо її розвивати, опановували навички комунікації, які ведуть до взаєморозуміння.

По закінченні навчання у школі, учасниці отримали сертифікати від «Школі культурної дипломатії: « Шляхами Леся Курбаса» та приємні подарунки у вигляді книжок.

Переглядів: 200 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0