П`ятниця, 05.06.2020, 17:42

Вітаю Вас Гість | RSS


09:53
Науково-методичний семінар «Інтерактивні підходи в навчанні англійської мови як другої»

18.04.2019 року вчителі першої школи  Попович Світлана Олександрівна, Блінкова Наталія Сергіївна і Мирошніченко Маргарита Олександрівна  відвідали науково-методичний семінар «Інтерактивні підходи  в навчанні англійської мови як другої» при Донбаському педагогічному університеті.

У порівняно короткий проміжок часу під супроводом носіїв мови Франциско  Ресто і  Декстером  Блеквел ми ознайомилися і застосували на практиці  нові підходи  до навчання,  обмінялися цікавими ідеями застосування комуникативної методики у викладацький практиці.

Цей тренінг  насправді допоміг педагогам поєднати і гармонізувати  теоретичні та практичні знання з викладання англійської мови. Курс сприяв  професійному розвитку  і  допоміг  усвідомити важливість  для постійного самовдосконалення.

100% спілкування іноземною мовою, техніки для розвитку пам’яті та концентрації уваги,  яскравий контекст, спілкування з однодумцями і відчуття роботи в команді – це те, що робить  відвідування  таких тренингів ‘must have’ для кожного викладача.

 

Переглядів: 181 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]