Субота, 06.06.2020, 06:58

Наші учні - учасники регіональної конференції Малої академії наук з науково-промислового профілю.

06 квітня в ДДМА відбулася ювілейна ХХIІ регіональна конференція Малої академії наук з науково-промислового профілю. У ній взяли участь понад 125 школярів з дев'яти міст Донецької області. Серед присутніх були учні нашої школи.

Митчик Дмитро, учень 9 – А класу, на конференції виступив із доповіддю на тему «Компьютерне моделювання зубчастих коліс» . За результатами конкурсу наукова робота нашого учня здобула 1-е місце. Це вже друга перемога Дмитра. Минулого року наш юний науковець вразив своїм виступом не тільки інших учасників конференції, а ще уми професорів і доцентів Академії.

Євстафій Тетяна, учениця 9 – А класу, представила свою практичну роботу з теми «Ручна ковка». Для Тетяни – це другий виступ, який на відміну від попереднього, став вдалим. Вона всіх присутніх підкорила власноруч виготовленою підставкою під квітковий горщик. За результатами конкурсу її робота здобула 2-е місце.

Юшина Софія, також учениця 9 – А класу, вперше виступала перед такою аудиторією, але не схибила. ЇЇ наукова робота «Методика вимірювання максимальної швидкості рухомих частин молотів» посіла почесне 3-є місце.

Ткачова Карина, учениця 9 – Б класу, дебютувала з роботою «Штучні нейронні мережі. Переваги. Недоліки». До перемоги їй не вистачило 2 балів. Карина отримала сертифікат учасника конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Мітяєва Вікторія, учениця 9 – В класу, виступала на конференції МАНу з доповіддю «Нанотехнології в сучасному машинобудуванні». За її словами, вона дуже хвилювалася, але все пройшло досить непогано, як для першого разу. Вікторія також отримала сертифікат учасника конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Усі наші учні крім дипломів та сертифікатів отримали посвідчення дійсних членів Малої академії наук України з науково-промислового профілю.

Вітаємо наших юних науковців! Успіхів та перемог!

Переглядів: 206 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0