Середа, 03.06.2020, 02:39

Наші учні у Кам'янці - Подільскому

З 29 по 31 січня 2016 року учні ЗОШ №1  Дудченко Богдан (9-б), Висіцька Юлія (9-а), Огійчук Софія (9-а) брали  участь у  підсумковому  триденному семінарі-тренінгу для переможців конкурсу «Пізнаємо Україну разом». Семінар-тренінг проходив у м. Кам’янець - Подільський.

Всіх учасників семінару – тренінгу гостинно приймали учні та вчителі НВК №13   Камянця-Подільського та особисто директор Охота Інна Василівна, міська рада старшокласників "Нова Генерація Лідерів"

Конкурс та семінар-тренінг було проведено із метою консолідації учнівської та студентської молоді п’яти міст України – Києва, Чернігова, Слов’янська, Артемівська, Вижниці для подолання і трансформації стереотипних уявлень щодо відмінностей регіонів, ініціативною групою вчителів та викладачів у співпраці з ГО «Спілка Української Молоді в Україні» та Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу» . Керівник проекту  - Данилова Оксана.

Під час семінару - тренінгу учні прийняли участь у майстер-класах, інтеграційних тренінгах, диспутах, квестах - подорожах, екскурсіях. Та головне - мали змогу поспілкуватись з однолітками з різних міст України, поділитися своїми думками, мріями.

.Підсумком  – тренінгу став проморолик  «Кам’янець - Подільський очима молоді», знятий та змонтований учасниками. Проморолик розташовано у групі проекту: https://vk.com/piznayemorazom.

Переглядів: 331 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0