Середа, 03.06.2020, 01:49

Наші учні- переможці конкурсу «Пізнаємо Україну разом»

У грудні 2015 року учні нашої   школи Погорєлов Богдан (9-б), Логвинова Поліна(9-а), Дудченко Богдан (9-б), Висіцька Юлія (9-а), Огійчук Софія (9-а) брали  участь у конкурсі «Пізнаємо Україну разом». Конкурс було проведено із метою консолідації учнівської та студентської молоді п’яти міст України – Києва, Чернігова, Слов’янська, Артемівська, Вижниці для подолання і трансформації стереотипних уявлень щодо відмінностей регіонів, ініціативною групою вчителів та викладачів у співпраці з ГО «Спілка Української Молоді в Україні» та Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу». В рамках конкурсу  відбулася заочна експедиція (конкурси есе та промо-роликів) «Пізнаємо Україну разом», у якій взяли участь понад 50 учнів та студентів з п’яти міст України.

Роботи учасників  розміщені у групі проекту: https://vk.com/piznayemorazom.

Дудченко Богдан, Огійчук Софія, Висіцька Юлія стали переможцями конкурсу і отримали запрошення до підсумкового триденного семінару-тренінгу для переможців, який буде орієнтовно проходити з 29 по 31 січня 2016 року  на базі м. Кам’янець-Подільський.

Переглядів: 389 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0