П`ятниця, 05.06.2020, 19:19

НАКАЗ щодо призупення навчально-виховного процесу в 1-11 класах з 07.02.2020 року до стабілізації епідеміологічної ситуації.

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ УКРАЇНИ

ВІДДІЛ  ОСВІТИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЛОВ’ЯНСЬКА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1

84122 Донецька обл., м. Слов’янськ

___                   вул. Свободи, 28. Тел. (06262) 2-41-85________________________

06.02.2020

Про призупинення

навчально-виховного процесу

в школі

На виконання наказу відділу освіти Слов'янської міської ради Донецької області від 06.02.2020 р № 47 «Про призупинення освітнього процесу в Слов`янських ЗОШ № 1, 5, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 20 та Святогірській ЗОШ Слов`янської міської ради Донецької області у зв`язку з погіршенням епідситуації», у зв᾿язку з погіршенням епідемічної ситуації по захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями, різким збільшенням числа дітей, хворих на ГРВІ та грип, з метою подальшого попередження розповсюдження ГРВІ та грипу серед школярів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 30 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», відповідно до комплексного плану заходів щодо попередження поширення грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у м. Слов’янську на період епідемії, затвердженого розпорядженням міського голови від 20.03.2013 № 155 «Про затвердження комплексного плану заходів профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у м. Слов’янську», листа Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» від 22.02.2018 № 149/05 «Щодо погіршення епідемічної ситуації по ГРВІ та грипу у м. Слов’янську»

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчально-виховний процес в 1-11 класах загальноосвітнього навчально-виховного  закладу  з 07.02.2020 року до стабілізації епідеміологічної ситуації.
  2. Гнилицькій О.Б., заступнику директора навчально-виховного закладу забезпечити виконання навчальних програм за рахунок ущільнення навчального матеріалу, дистанційної форми навчання.
  3. Класним керівникам 1-11 класів:
    1. Забезпечити інформування учнів та їхніх батьків про умови відпрацювання навчальних програм, дистанційну навчальну діяльність засобами шкільного сайту та індивідуальних консультацій.
    2. Провести інструктаж учнів щодо техніки безпеки, правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, поведінки з газо – та електроприладами, поведінки біля водоймищ та залізниці, з вибухонебезпечними предметами з оформленням запису у журналі інструктажів.
    3. Щоденно проводити моніторинг захворюваності дітей та надавати інформацію.

1. Учителям-предметникам:

4.1. Внести корективи до календарно-тематичного планування, планів виховної роботи, пов'язані з відпрацюванням навчальних програм.

4.2. Забезпечити відповідне оформлення записів в класних журналах шляхом ущільнення навчальних тем.

4.3. Заняття з дистанційного та індивідуального навчання учнів вдома проводити відповідно розкладу навчальних занять.

5. Гнилицькій Т.І., заступнику директора з господарської роботи забезпечити проведення дезінфекції в усіх приміщеннях закладу.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор навчально-виховного закладу

середньої загальноосвітньої школи                                                               Н.М. Вербицька

Переглядів: 281 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0