Понеділок, 22.10.2018, 19:01

Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Національно - патріотична гра «Від козацьких старшин до спортивних вершин».
Національно - патріотична гра «Від козацьких старшин до спортивних вершин».

1 1 жовтня, до Дня захисника України, у нашій школі  учні п’ятих класів  взяли участь у  національно - патріотичній грі  «Від козацьких старшин до спортивних вершин».  Гостями свята стали представники  Слов’янської військової частини 30 – 35 Національної Гвардії України  капітан Доркін Сергій Георгійович та старший солдат Удовицький Владислав  Юрійович.

Під час гри діти продемонстрували свої знання  з історії козацтва,  співали козацькі пісні, пригощали гостей  смачними козацькими стравами, а потім демонстрували спритність та  швидкість, командний дух та завзятість  у спортивних змаганнях.

Переможцями гри стали учні  5-а класу. ІІ місце зайняли учні 5-в класу, ІІІ місце - учні 5-б класу. Переможців та призерів  нагороджували  і  вітали гості  з  військової частини 30 – 35 Національної Гвардії України.

Вітаємо  переможців, призерів з вдалим виступом  та  святом Захисника України!

Переглядів: 44 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0