Неділя, 22.04.2018, 02:34

Головна » 2018 » Лютий » 2 » Свято до Дня Соборності : На землі великій є одна країна – гарна, неповторна моя Україна!

До ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇИ в нашій школі, на паралелі шостих класів, було проведено пісенний марафон «На землі великій є одна країна – гарна, неповторна моя Україна». Ознайомившись з цікавими фактами про Батьківщину діти дізналися, що День Соборності України - свято народної єдності, яке відзначається в пам'ять подіям, які об'єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919 році. Дізнавшись багато нового та цікавого, школярі привітали рідну неньку Україну з Днем Соборності, заспівавши чудові українські пісні.

Переглядів: 121 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0