Неділя, 22.07.2018, 14:23

Головна » 2018 » Червень » 11 » НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ
НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

Євроінтеграція – цивілізаційний вибір України, одна з ключових вимог Революції гідності. У системі зовнішньополітичних пріоритетів України вона посідає особливе місце.

Для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС. Як невід’ємна частина Європи, Україна орієнтується на діючу в провідних європейських країнах модель соціально-економічного розвитку.

Щорічне відзначення в Україні Дня Європи в третю суботу травня започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339 .

З метою формування в учнів розуміння приналежності нашої держави до європейської сім’ї народів, історичної та культурної єдності всіх європейських народів, безперечності європейського вибору України в нашій школі до дня Європи було проведено:

• Вікторину – подорож «Європейські країни – сусіди України»
  • Виставку малюнків «Хай сонечко сяє всім дітям Європи»
  • Конкурс малюнків на асфальті «Я - європеєць»
  • Книжкову виставку «Європа спільна спадщина»

Члени шкільного самоврядування оформили інформаційний стенд «Україна – Європа: перспективи розвитку».

Переглядів: 44 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0