Субота, 06.06.2020, 07:42

Мовознавче кафе «Словечко».

До Дня рідної мови для шестикласників було відкрите мовознавче кафе «Словечко».  Господині кафе Огійчук Т.В. і Ганжа В.Л. гостинно зустрічали дітей і пригощали їх різними «стравами». У меню кафе були назви загадкових страв, за якими крилися цікаві завдання з української мови та літератури. Діти редагували словосполучення, розтлумачували фразеологізми, з літер  складали слова, дописували афоризми, пояснювали значення слів, розгадували мовознавчі загадки. Діти були добре підготовлені до свята. Ми переконані, що вони залишать у своєму серці хоча б краплину любові до рідної мови, щоб завжди пам’ятати про те багатство, яке є у кожного з нас, і це багатство –  наша мова. На святі лунала музика, вихованці шкільного вокального гуртка заспівали пісню для відвідувачів кафе. Свято завершилося дружним співом усіх шестикласників.

Переглядів: 297 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0