Неділя, 22.04.2018, 02:43

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Обласний фестиваль "Мови різні, душа одна!"
Обласний фестиваль "Мови різні, душа одна!"

21 лютого в м. Краматорську проходив ІІІ обласний фестиваль етнічних та національних мов і культур «Мови різні, душа одна». Учні нашої школи Хаммо Джульєтта (3 – А клас) та Алієв Ельдар (4 – А клас) із задоволенням взяли в ньому участь .

Хаммо Джульєтта виступала в номінації «Фольклорно – етнографічна театралізована постановка». Дівчина представила до уваги глядачів вірш про батьківщину її предків.

Алієва Ельдара та його батьків зацікавила номінація «Виставка – ярмарок «Етносмак: шедеври національної кулінарії» . Родина Алієвих підготувала для виставки смачні страви азербайджанської кухні: плов, долму, пахлаву, шашлик, тощо. Гості виставки з задоволенням спробували шедеври кулінарії від родини Алієвих.

Хаммо Джульєтта та Алієв Ельдар стали переможцями фестивалю та отримали відповідні сертифікати. Щиро вітаємо!

Переглядів: 114 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0