Вівторок, 29.09.2020, 07:09

Міський конкурс «Юний ерудит»

У суботу, 20 травня 2017 року, в Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 було проведено ХV щорічні змагання серед учнів четвертих класів «Юний ерудит». Нашу школу представляла команда «Винахідники» у складі учнів 4-А класу Біловола  Микити (номінація математика) та Смєлкової Емми (номінація інформатика); учня 4-Б класу Череватенка Владислава (номінація природознавство); учениці 4-В класу Михайліченко Альбіни (номінація художня праця). Найкращі учні загальноосвітніх навчальних закладів Слов’янська та Слов’янського району, вирішуючи цікаві завдання, показали високий рівень знань з запропонованих дисциплін; стали учасниками майстер класів та навіть взяли участь у створенні відео кліпу. Кожна команда проявила свої творчі, неординарні здібності. Вітаємо наших учнів Біловола Микиту із зайнятим І місцем та Смєлкову Емму з ІІ місцем у своїх номінаціях та команду загальноосвітньої школи №1 з перемогою у міському конкурсі «Юний ерудит». Бажаємо всім учасникам змаганняподальших успіхів та наснаги.

Переглядів: 482 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 5.0/1