П`ятниця, 05.06.2020, 19:25

Міська інтелектуальна гра «Брейн-Рінг» на правову тематику.

Команда учнів нашої школи зайняла І місце в  міській інтелектуальній грі «Брейн-Рінг» на правову тематику.

Змагання проходили 24 лютого у  стінах Слов'янського відділення поліції, де зібралися учні дев'ятих класів з п'яти шкіл міста ( 1, 5, 8, 12, 15) та молодіжна організація юних поліцейських. Вік учасників був обраний не випадково, адже  учні   тільки з  9 класу розпочинають вивчати право.

Ерудицію команд-учасниць суддівська колегія з числа співробітників поліції перевіряла протягом п'яти раундів. Інтенсивний і напружений ритм змагань зберігався протягом всієї гри. Конкурси були спрямовані  знання теоритичного матеріалу, на швидкість надання вірної відповіді. Також учні змогли проявити свої акторські здібності, обігруючи різні злочини і правопорушення.  За підсумком змагань команда нашої школи була  кращою. Вітаємо Філатову В. (9-б), Сучкову М. (9-б), Єдгарда Е. (9-б), Волошко Е. (9-а), Вороніна В. (9-а), Грищенко Д.  (9-а)  та вчителя права Шнипко І.М.  з перемогою.

Переглядів: 422 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0