Вівторок, 29.09.2020, 07:20

Місяць зеленого мислення

Учні нашої школи прийняли участь у «Місяці зеленого мислення», який було ініційовано   Слов’янською  міською  радою   спільно з громадською організацією «Летавиця» в рамках проекту «Зелене мислення – зелене майбутнє Донетчини» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. У рамках місячника в школі було проведено різноманітні заходи.

Науково-практична конференція "Альтернативні джерела енергії", організована та проведена вчителями фізики Літвинкович Т.В та Головачовим О.М., сприяла розширенню знань учнів про "чисту енергію".

Ірформаційний куточок  «Живи зеленіше. Бережи енергію» дав учням та батькам знання щодо  дбайливого  та ефективного   споживання ресурсів, розповів,  що можна зробити, щоб не тратити енергію  марно,

Конкурси мальнкві,  проект "Музей еконмного використання енергії",  пам'ятки  з корисними порадами щодо збереження енергії та ресурсів, кампанія соціальної реклами, проведені в школі булу  націлені на спонукання підростаючого покоління плекати раціональне, бережливе відношення до енергоресурсів, зробити модним здоровий спосіб життя.

Переглядів: 592 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0