П`ятниця, 05.06.2020, 19:27

Міс учителька 2017

6 жовтня в нашій школі святкували День учителя. З нагоди цього свята в школі відбувся конкурс "Міс учителька 2017". Молоді вчителі Блінкова Н.С., Власенко І.Ю., Базюк Л.М., Осадча В.О.. Мірошниченко М.О., Михайліченко Т.В. продемонстрували акторську майстерність, вміння розв'язувати педагогічні задачі, оголосили  своє педагогічне кредо та здивували присутніх своїми талантами.

Учасниць конкурсу оцінювало компетентне журі: Шилова Т.О.- переможець міського та обласного конкурсу, фіналіст Всеукріїнського конкурсу "Кращий класний керівник 2016", Леонтьєва В.О. - переможець міського та фіналіст обласного конкурсу "Учитель року 2017" в номінації "Біологія",  Желновач В.С.  - ІІ місце в обласному конкурсі - фестивалі педагогічних інновацій вчителів української мови та літератури "Педагогічний Х-фактр 2014", Дьяченко Т.О. - переможець міського конкурсу, ІІ місце в обласному конкурсі "Учитель року 2014" в номінації "Початкова школа"

Учасниці конкурсу вибороли наступні звання:

"Міс учителька 2017"  -  Мірошниченко М.О.

"Віце міс учителька 2017"  -  Міхайличенко Т.В.

"Міс Оригінальність" - Блінкова Н.С.

"Міс Посмішка" -  Власенко І.Ю.

"Міс Чарівність" -  Осадча В.О

"Міс Привабливість" -  Базюк Л.М.

Вітаємо всіх учасниць конкурсу з вдалим виступом, бажаємо нових перемог, натхнення, наснаги!

Переглядів: 347 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0