Середа, 03.06.2020, 02:41

Ми проти паління! Ми – здорове покоління!

18 листопада до всесвітнього  дня боротьби з тютюнопалінням по всьому світу проходять антитютюнові акції. Наша школа теж долучилася до акції, яка пройшла під лозунгом «Ми проти паління! Ми – здорове покоління!» Куріння належить до числа найбільш поширених шкідливих звичок в більшості країн світу.  Україна випереджає більшість країн Європи за кількістю курців. Тому всіх відвідувачів нашої школи сьогодні на порозі зустрічали учні 8 – 9 класів, які роздавали цукерки і пропонували дорослим відмовитися від тютюнопаління, замінивши його на цукерку.

Переглядів: 270 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0