Середа, 24.02.2021, 22:53

«МАМА, ТАТО, Я — СПОРТИВНА СІМ’Я». ОНЛАЙН-КОНКУРС ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СЛОВ’ЯНСЬКА

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, комунальним закладом «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з інтернет-виданням «Деловой Славянск» було оголошено проведення міського ОНЛАЙН-конкурсу - «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Представниками нашої школи стала родина учениці 2-Б класу Лисенків-Моісєєнків. Доки вони є учасниками, а мають стати переможцями!

З 13 по 26 квітня 2020 року учасники онлайн-конкурсу повинні були зняти коротке відео як вони разом всією родиною займаються спортом у домашніх умовах, додати спільне фото родини, та надіслати все на електрону адресу інтернет- видання «Деловой Славянск».

Після цього, з 27 квітня по 1 травня 2020 року на сайті інтернет-видання «Деловой Славянск» slavdelo.dn.ua відбудеться онлайн-голосування.

За умовами ОНЛАЙН-конкурсу відео, яке набере найбільшу кількість голосів стане переможцем.

Тож усе в наших з вами руках!

Голосуймо за родину Лисенків-Моісєєнків.!

Бажаємо їм міцного здоров’я та перемоги!

Переглядів: 101 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0