П`ятниця, 20.09.2019, 14:22

Головна » 2019 » Травень » 13 » Майстер-клас на фабриці «Флорамікпарк».
Майстер-клас на фабриці «Флорамікпарк».

10-го травня учні 6-го, 8-го класів відвідали «Флорамікпарк». «Нас дуже гостинно зустріли. Я навіть не очікувала, що мандрівка у світ кераміки буде такою цікавою і захоплюючою», - поділилася враженнями Бутирина Валерія (8 клас).

Спочатку діти здійснили віртуальне знайомство з виробництвом, пізнавальною була і лекція про види глин і її властивості, про керамічні підприємства у нашому краї. За допомогою верстатів дівчата виготовляли блюдця, а хлопчики – горщики для квітів.

У наступній залі діти мали змогу проявити дизайнерські здібності: із запропонованих матеріалів учні виготовляли дивовижних створінь.

А далі діти спробували себе у ролі художників. Вони власноруч розфарбували чашки акриловими фарбами і у якості подарунків забрали їх із собою.

Найбільше захоплення одержали від концерту на незвичному музичному інструменті – керамофоні. Відвідувачі не лише слухали класичну мелодію, а й взяли участь у музичному шоу як музики.

«Нам так сподобалися творчі і неординарні директори «Флорамікпарку» - Юрій Іванович і Галина Іванівна», - зазначила Щербакова Уляна (6-й клас).

Діти виявили бажання відвідати майстер-класи на фабриці ще не один раз.

Переглядів: 89 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0