Неділя, 22.07.2018, 14:24

Головна » 2018 » Червень » 7 » Літній відпочинок в пришкільному таборі. Подорожуємо "Островом пригод".
Літній відпочинок в пришкільному таборі. Подорожуємо "Островом пригод".

У стінах нашої школи, учні початкових класів починають літній відпочинок з користю. Разом з веселими, бадьорими вихователями юні мандрівники вирушили у цікаву подорож до «Острова пригод». Кожен день учнів проходить активно і незвичайно. Діти відвідують басейн, станцію юних техніків, центр дитячої та юнацької творчості, міську та дитячу бібліотеки. Вихованці пришкільного табору «Веселка»  беруть активну участь у спортивних змаганнях, підвищуючи рівень свого фізичного здоров’я, також з великою цікавістю учні ставляться до ігрових програм табору,  здобуваючи скарби «Острову пригод». Цікаво, який найголовніший скарб чекатиме на дітей у кінці зміни?

Переглядів: 47 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0