Неділя, 22.04.2018, 02:45

Головна » 2018 » Березень » 23 » ЛІТЕРАТУРНО - МУЗИЧНИЙ МІКС "ДИТИНСТВО ШЕВЧЕНКА"
ЛІТЕРАТУРНО - МУЗИЧНИЙ МІКС "ДИТИНСТВО ШЕВЧЕНКА"

23 березня в нашій школі для учнів 5 класів було проведено літературно – музичний мікс «Дитинство Шевченка». Діти інсценували уривки з творів про Тараса Григоровича. Талановита гра юних акторів, цікаві постановки створили атмосферу закріпаченого села 19 століття. Тяжка доля селян, виснажлива праця на панщині, сирітське дитинство, дружба, перше кохання – саме цих тем торкнулися п’ятикласники.  Для проведення свята були залучені учні 6 – Б класу: Борисенко Микита, Гелих Данило, Макаренко Фаїна, Полоскова Анастасія, Селезньова Вікторія, Хименко Ніна.

Учасники свята нагороджені грамотами в таких номінаціях: «За артистизм», «Найкраща постановка», «Творчий потенціал».

Переглядів: 76 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0