Неділя, 31.05.2020, 09:52

Літературно-музична вітальня «Усе починається з любові»

24 травня 2016 року у нашій школі відбулася літературно-музична вітальня «Усе починається з любові», присвячена вшануванню пам'яті людини, знаної в усьому світі. Народ асоціює його з Каменярем, але він сам вважав себе месією, що прийшов на цю землю з метою прислужитися народу, бути корисним йому, повести за собою, як Мойсей, торуючи гостинець правди, справедливості, кращого життя для обездоленого українського народу. Ім'я цієї людини - Іван Якович Франко. Учні 10-х класів (Салюк Ірина, Штурхецька Софія, Лаврішина Дар’я, Косевич Анатсасія, Пащенко Георгій, Пащенко Гліб, Бондарев  Олекандр, Філін Микита, Глух Аліна, Сердюк Поліна, Ліферов Данило), 7-х класів Тищенко Ярослав, Плесканьов Марк, Степова Вікторія) під керівництвом учителя української мови та літератури Шилової Тетяни Олександрівни підготували та провели свято. Щоб згадати поетапно життєві віхи Франка, що сформували його як людину і митця, діти з учителем скористалися його творчим здобутком: читали напам'ять вірші, присвячені батьківській кузні, селу Нагуєвичі, матері, народній пісні, рідному краєві, а також - жінкам, яких кохав за життя. Крім цього, запрошені учні та інші вчителі відчули колорит Галичини через пісні Руслани Лижичко, коломийки, народні пісні у виконанні учнів, вірші Франка, покладені на музику, такі як, «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Червона калино, чого в лузі гнешся», «Чому являєшся мені у сні». Сценічні етюди допомогли поринути у Франковий світ життя і глибше його зрозуміти . А наприкінці свята прослухали лист Франка, що він послав у вічність для нас, нащадків, і який змусив задуматися кожного з нас , хто ми є і для чого прийшли у цей світ.

Переглядів: 320 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0