ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1

Євроспорт - новини

Главная » 2017 » Січень » 15 » Лист подяки
Лист подяки

Адміністрація школи отримала лист подяки від ДВНЗ "Київський національний  економічний університет імені Вадима Гетьмана". В листі керівництво КНЕУ висловлює подяку педагогічному колективу за виховання випускниці нашої школи Давидової Дар'ї

Шановна Вербицька Наталія Михайлівна !

Кафедра управління персоналом та економіки праці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» висловлює свою вдячність за якісну підготовку випускниці Вашої школи Давидової Дар`ї Юріївни ,  яка є студенткою спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», факультету управління персоналом, соціології та психології  ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана».

Давидова Дар`я Юріївна  проявляє себе як добре підготовлена до сприйняття професії економіста, а саме фахівця з управління персоналом та економіки праці,  до активного студентського життя та гідно представляє Вашу школу в середовищі КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Вітаємо Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе Вам благополуччя, щастя, професійні здобутки та успіхи, а також буде багатим на яскраві барви, радісні події та приємні зустрічі!

З повагою,

кафедра управління персоналом

та економіки праці КНЕУ

Пишаємося Давидовою Д. Бажаємо подальших успіхів в навчанні.
Просмотров: 81 | Добавил: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
...

Вікіпедія