Середа, 24.02.2021, 22:08

Діалог – дослідження з елементами гри "Леся Українка очима сучасного підлітка"

Напередодні 150 річниці з дня народження української письменниці, поетеси, перекладачки та громадської діячки Лесі Українки учні 8-б класу, разом з учителем української мови та літератури Шиловою Т.О., провели цікавий діалог – дослідження з елементами гри, щоб розкрити велич таланту видатної українки.

Розпочав діалог Радченко В., який примірив на себе роль відеоблогера. Валерій записав блог (оператор Ладига К.) на тему «Леся Українка очима сучасного підлітка» та запросив однокласників висловити свої думки щодо творчості Л. Українки у коментарях до блогу.

Продовжили діалог Топчий Олеся, Череватенко Владислав, Євглевська Ольга, які, як справжні мультиплікатори, презентували аніме до вірша «Давня весна». А потім учні висловили свої емоції від вірша яскравою картинкою-візуалізацією.

Завершила діалог Ішутіна Олена. Вона, як експерт-аналітик, порівняла традиційний та креативний, за допомогою аніме, способи аналізу вірша.

Плідний, сучасний діалог, продуктивне креативне дослідження допомогли учням зрозуміти, відчути велич таланту неповторної Лесі Українки.

Переглядів: 16 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0