Субота, 06.06.2020, 07:42

Леонтьєва Валентина Олександрівна - лауреат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». в номінації "Біологія".

З 12 по 16 грудня  2016 року вчитель нашої школи Леонтьєва Валентина Олександрівна приймала участь у фіналі  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації "Біологія".  Протягом тижня Валентина Олександрівна проводила конкурсні уроки,  виконувала експертизу підручника, ділилася досвідом з колегами на майстер-класі, презентувала навчальний проект та досвід роботи з теми " Акмеологічна стратегія формування  пізнавальної активності та творчої самостійності учнів на уроках біології та географії".

Інноваційний підхід до праці,  творчи знахідки, різноманітність прийомів та методів навчання, вдалу реалізацію дидактичних принципів, позитивну психологічну атмосферу на уроках, що сприяє результативності навчально-виховного процесу в школі, демонструвала Валентина Олександрівна протягом конкурсу.

Леонтьєва Валентина Олександрівна  -   лауреат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»  в номінації "Біологія" , нагороджена почесною грамотою Депортаменту освіти і науки  Донецької області.

Адміністрація,  педагогічний та учнівський коллектив вітають Валентину Олександрівну, бажають нових творчих успіхів, міцного здоров"я, оптимізму, розвитку майстерності.

Переглядів: 316 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 2.0/1