Неділя, 31.05.2020, 10:08

Квест «Стежками захисників України».

14 жовтня учні 8 класів взяли участь у квесті «Стежками захисників України». Захід, присвячений   Дню захисників України. організували співробітники відділу освіти Слов'янської міської ради, працівники кримінальної міліції у справах дітей, МНС і бійці Національної гвардії України.

Мандруючи стежками ігри, члени шкільного клубу «Мальви» в складі Кухарець Э, Ситнік К, Гакова В., Держина К, Алфімова М, Качило М., Бакун М, Чаллий О.,  змогли відкрити для себе багато нового, цікавого і корисного. На кожному етапі змагань школярі зустріли тих людей, які не тільки допомогли організувати і провести квест, а й поділилися з ними своїми знаннями та досвідом. У ході квесту діти  пройшли 8 станцій, розташованих по всьому парку («Спортивна», «Творча», «Медична», «Хім.безопасность», «Автоматна», «Пласт. Велика гра», «Туристична», «Вибухівка») . На кожній з них досвідчені інструктори вчили дітей чомусь новому: правильно надавати першу медичну допомогу, звертатися з снарядами, ставити намет тощо.

Хлопці та дівчата  проявили творчі, спортивні та інтелектуальні здібності. На святі панувала атмосфера зацікавленості і веселощів. По закінченню квесту наша команда була нагороджена грамотою в номінації «Найбільш згуртована команда» і настільною грою «Монополія».

Наприкінці свята школярі подякували всім організаторів квесту і привітали бійців Національної Гвардії з Днем захисника України, передали їм подарунки, зроблені учнями 3-х класів нашої школи.

Переглядів: 533 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0