Квест-гра для учнів 2-В класу "Безпека дорожнього руху".

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 14 по 18 листопада у нашій школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

Учні 2 -В класу під керівництвом Бондаренко О. В. провели цікаву квест-гру "Безпека дорожнього руху". Познайомилися зі Світлофорчиком і виконували цікаві завдання, допомогли знайти правильні відповіді на запитання,відгадали загадки та подивились мультфільм "Смішарики за кермом" і знайшли шлях для проїзду Веселого Автомобільчика.

Ти, друже, завжди пам'ятай - "Твій друг - безпечний рух!"

.

Переглядів: 17 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0