Субота, 06.06.2020, 07:37

Квест-екскурсія «Таємниці бібліотечної лабораторії».

У понеділок, 30 вересня, учні 4-В класу відвідали центральну міську бібліотеку імені Миколи Петренка.

Для дітей було організовано квест-екскурсію «Таємниці бібліотечної лабораторії». Працівники бібліотеки нагадали учням про призначення цього закладу, розкрили секрети процесу створення книжок. Хлопчики й дівчатка спробували себе в ролі бібліотекарів: навчилися оформлювати книги для зберігання їх у бібліотечному фонді та видавання читачам, розташовувати книги на полицях за абеткою. Також учні відвідали інтернет-центр, де можна знайти відомості про потрібне видання, та інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку». Відбулася презентація книги Галини Вдовиченко «36 і 6 котів».

Завдяки гостинності та майстерності працівників бібліотеки час екскурсії збіг непомітно.

Переглядів: 106 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0