15:22
Профорієнтаційний майстер-класах: "Кроки до майбутньої професії"

 

 1 та 2 лютого під керівництвом практичного психолога Боднарчук Ю.В. учні 10-х класів взяли участь у профорієнтаційних майстер-класах від Слов’янського міського центру зайнятості на тему: «Крок за кроком», які відбулись в онлайн форматі з використанням платформи ZOOM.

Основне завдання заходів – відкрити для школярів якнайбільше можливостей при виборі майбутньої професії.

Учасникам були запропоновані онлайн інтерактиви, в ході яких вони познайомилися з формулою вибору професії, основними кроками і типовими помилками професійного самовизначення, дізналися про необхідні для дорослого життя навички та виконували завдання, що вимагають кмітливості, вміння мислити швидко і креативно. В результаті школярі не лише отримали нові знання, а й здобули навички стратегічного мислення, ведення переговорів, об'єднання зусиль та ресурсів задля досягнення спільних цілей та командоутворення.

Також під час обох зустрічей були обговорені зручні інтернет-ресурси «Моя професія: профконсультаційна мережа» і Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри як такі, що допоможуть випускникам визначити свої індивідуально-типологічні характеристики, схильності й здібності.

     

 

 

 

Переглядів: 137 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close