Понеділок, 21.01.2019, 12:31

Головна » 2018 » Грудень » 20 » Пишаємось нашими випускниками. Бакун Анастасія - кращий студент України!
Пишаємось нашими випускниками. Бакун Анастасія - кращий студент України!

Випускниця нашої школи 2016 року, а в теперішньому студентка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ), Анастасія Бакун взяла участь у конкурсі «Кращий студент України», в якому приймали участь студенти зі всієї країни.

Аби стати фіналістом конкурсу, студенти мали перемогти у регіональному етапі (наша Анастасія – кращий студент м. Києва), тож на всеукраїнську сцену потрапила найдостойніша молодь країни.

Анастасія Бакун – студентка 3 курсу, спеціальності 181 «Харчові технології», голова благодійного сектору студентської ради факультету ГРТБ і студентської ради університету, яка активно поринула у соціальні проекти і популяризує цей вид діяльності серед студентства.

Ми пишаємось нашою випускницею і бажаємо їй подальших успіхів та з гордістю нести звання випускника першої школи!

Переглядів: 89 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0