П`ятниця, 05.06.2020, 19:13

Конкурс-фестиваль вертепів "Різдвяна зірка"

28 грудня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс-фестиваль вертепів "Різдвяна зірка". Всього в фестивалі взяло участь вісім загальноосвітніх шкіл нашого міста. Творчий колектив  нашої школи  у складі учнів п’ятих класів: Геращенко Софії, Горбунової Лізи, Дьякової Поліни, Коростельова Влада, Ляшова Івана, Медового Дмитра, Новакової Анни, Пирогова Олександра, Соловйової Насті, Стецюри Каміли, Шепеленко Сергія також представив на суд журі свою виставу. До фестивалю учнів готували керівники: Блінкова Наталія Сергіївна, Діброва Анна Анатоліївна, Маєв Сергій Федорович.

В якості гостей були присутні міський голова Вадим Лях, заступник мера, директор департаменту освіти та бійці Національної гвардії України.  Консурс судило компетентне журі.

Всі учасники були нагороджені солодощами та почесними грамотами. Творчий колектив нашої школи  отримав грамоту у номінації «Самобутність вертепу».

Завершували фестиваль члени скаутської організації «Пласт», які розказали про свою діяльність, подарували кожному колективу плакат, разом з учасниками колективів запалили  Віфлеємський вогонь миру.

Переглядів: 375 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0