Середа, 29.01.2020, 13:28

Головна » 2013 » Жовтень » 21 » Конкурс дитячої творчості"Сіверський Донець очима молоді"
Конкурс дитячої творчості"Сіверський Донець очима молоді"

9 жовтня 2013 року учні нашої школи Коношенко О., Коломієць А., Бакун А., Лобко М., Колтко О. під керівництвом вчителя російської мови Кравцової Ю. О., керівника дизайн студії Лугової Т.О., вчителя географії Задерихіної К.П.  приймали участь  у традиційному конкурсі дитячої творчості"Сіверський Донець очима молоді" , який було  започатковано у 2007 році, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією "Сіверський Донець - Відродження" .

На конкурс було представлено 181 робота в номінаціях: «Сіверський Донець і  людина - гармонія чи конфлікт» - авторські роботи (вірші, твори); «Мій Сіверський Донець» - фотографії; «Природа і фантазія» - вироби з природних матеріалів; «Сіверський Донець - природа і людина» - кращий малюнок; дослідницькі роботи.

Переможцем конкурсу в номінації «Сіверський Донець і людина - гармонія чи конфлікт» - авторські роботи (вірші, твори) став учень 6-б Коношенко Олег ( вчитель Кравцова Ю.О.).

Почесним дипломом в номінації «Природа і фантазія» - вироби з природних матеріалів  відмічена робота «Осіння квітка» учениці 5-в  Коломієць Анастасії  ( вчитель Лугова Т.О.).

Церемонія нагородження супроводжувалася святковим концертом, в якому приймали участь учні нашої школи Шевченко В., Рядченко К., Бойко А., Власенко Є під керівництвом Вчителя географії Задерихіної К.П.

Виставка робіт творчого конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді" відкрита у приміщенні басейнового управління (м. Слов'янськ, вул. Комунарів, 35)

Переглядів: 748 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0