Вівторок, 11.12.2018, 13:53

Головна » 2018 » Листопад » 22 » Конкурс читців «Тернистий шлях до свободи» до Дня Гідності та Свободи України.
Конкурс читців «Тернистий шлях до свободи» до Дня Гідності та Свободи України.

21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи. З цієї нагоди 21 листопада у нашій школі  було проведено конкурс читців «Тернистий шлях до свободи», в якому взяли участь учні сьомих класів.

Своїми   виступами конкурсанти примусили журі сперечатися,  хто ж  власне кращий?  Проте варто зазначити, що твори, присвячені подіям листопада 2013 року у виконанні дітей звучали не тільки чудово, а й зворушливо. У словах відчувалася сила і туга, любов і розчарування, хотілося слухати і слухати, відкриваючи для себе ще й досі незвіданий світ.

Призові місця розподілилися так:

І місце – Макаренко Фаїна (7 – Б клас) та Бицюк Тетяна (7 – А клас);

ІІ місце – Денисенко Орина (7 – А клас) та Некрасова Альона (7 – А клас);

ІІІ місце – Хименко Ніна (7 – Б клас) та Борисенко Микита (7 – Б клас).

Вітаємо переможців!

Переглядів: 48 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0