П`ятниця, 05.06.2020, 18:35

Відзначаємо День революції Гідності і Свободи: конкурс читців «Стежками історії. Тернистий шлях до свободи».

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. У цей день  шість років тому розпочалась Революція Гідності.    Ця революція,  змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, єдніть і впевненість.  Українці обрали шлях європейського розвитку, утвердження демократичних цінностей.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи,  річниці Революції Гідності  для учнів   сьомих класів нашої школи було проведено  конкурс читців  «Стежками історії. Тернистий шлях до свободи».

Конкурс розпочався інформаційним блоком. Ведучі розповіли  сьомикласникам  про події листопаду 2013 року, які  сприяли тому, що  Майдан став символом боротьби українців, утвердженням їх  європейських прагнень.    Нагодали про подвиг  молоді, яка рішуче стала на захист   свободи, боролося за оновлення країни навіть ценою власного життя.

Різного роду поезію було написано у ті буремні часи. Вірші оспівували мужніх, незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі вже на небесах, закликали до рішучіх дій  щодо захисту власних переконань, власної Батьківщини. Учні заздалегідь готувалися до конкурсу: обиралі вірші за власним уподобанням, вчили їх на пам'ять, тренувалися  виразно декламувати. Дітям допомагали класні керівники, вчителі української мови та літератури, педагог-організатор.

У конкурсі брали участь  24 учня.  Діти зворушливо декламували вірші, вкладали у поезію власне бачення, осмислення. Компетентне жюрі обрало переможців. Кращіми стали:

І місце – Артимяк Аліна, 7В клас.

ІІ місце – Череватенко Владислав, 7Б клас.

ІІІ місце – Ганжа Михайло, 7Б клас.

Вітаємо переможців та всіх поздоровляємо зі святом Гідності та Свободи!

Переглядів: 93 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0