Середа, 03.06.2020, 22:06

Гурток «Конгломерат" - учасник Всеукраїнського фестивалю-майстерні авторської пісні «Сонячний зайчик»

XI Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської пісні «Сонячний зайчик»  відбувся!   Проходив він у    Запоріжжі 18 – 20 жовтня 2019 року.

З нашої школи вже вкотре взяв участь у фестивалі ансамбль «Конгломерат». Ми радо зустрілися з давніми друзями, викладачами та учасниками з різних міст України: Києва, Запоріжжя, Харкова, Дніпра, з міста Стрий Львівської області, зі Львова, Полтави, Сум, Бахмута.

Музичне знайомство традиційно почалося із сторінки «Гітара по колу». А потім відбулися заняття з режисури пісні, основ композиції авторської пісні, вокалу, гри на гітарі, поезії, акторської майстерності, сценічної мови, сценічного руху, психології, роботи з мікрофоном. Заняття проводили актори театру та кіно, викладачі музичних закладів Запоріжжя та Києва, поети. Художній керівник фестивалю Алексєєва Олена Іванівна  - лауреат Міжнародних фестивалів авторської пісні, художній керівник театру поетичної пісні, лауреат премії ім. І. Паторжинського Українського фонду культури. Заняття в усіх творчих майстернях відбувалися в атмосфері доброзичливості, співпраці, дружнього спілкування.

Окрім навчальних занять учасникам фестивалю випала щаслива нагода побачити моновиставу Петра Миронова (актора, поета)  за п’єсою Тамари Альохіної «Маестро Азнавур». Усі слухачі були в захваті!

У роботі «Сонячного зайчика» взяли участь  учениці  нашої школи   11 Б класу Анастасія Шинкар (вона вже втретє приїхала до Запоріжжя), Інеса Терновська, що разом з Анастасією представила їх власну пісню «К мечте». Вдруге на фестивалі виступали Мілена Харіна (11 Б) та  Тетяна  Євстафій  (10 А). Дебютувала у фестивалі учениця 7 В класу Анастасія Тесленко. Усі разом дівчата виконали пісню Віктора Бокова «Чудо» (її ще можна назвати «Амплітуда»). Диплом призера Фестивалю «За людяність у пісенній творчості» здобула пісня «Крізь відстані» на вірші Ліни Костенко, Катерини Квітчастої, Миколи Карпенка; мелодія колективна (наша). Акомпаніатор – Олексій Задерихін, випускник ЗОШ №1, учасник багатьох фестивалів «Сонячний зайчик». Цю пісня наш ансамбль «Конгломерат» виконав на малій сцені Запорізького міського  Палацу  дитячої  та  юнацької  творчості м. Запоріжжя.

А на великій сцені Палацу 20 жовтня відбувся спільний концерт викладачів та лауреатів фестивалю-майстерні «Сонячний зайчик». Зі сцени лунали пісні авторів досвідчених і молодих, вірші юних поетів, хоровий спів. Зі сцени пливли НАТХНЕННЯ, КРАСА, ДОБРОТА, НАДІЯ.

На заключному круглому столі учасники Фестивалю обмінялися думками щодо цьогорічного «Сонячного зайчика». Усі висловили подяку викладачам та організаторам Фестивалю, а також сподівання на те, що «Сонячний зайчик» і надалі буде таким же сонячним і щирим.

І збудуться,  і стануться дива!

І в світі все обернеться на краще –

І зробиться легким усе найважче,

І найтепліші знайдуться слова…

Микола Карпенко

Вчитель географії ЗОШ №1

керівник ансамблю «Конгломерат»                               Задерихіна К.П.

Переглядів: 111 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0