Субота, 06.06.2020, 06:52

Пам"ятаємо! Преремагаємо!

Цього року увесь світ відзначає 70-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Гаслом цьогорічних урочистостей в Україні є “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”.

Молоде покоління має знати та пам’ятати героїчне минуле своєї країни. В нашій школі було проведено низку заходів, присвячених 70-й річниці закінчення самої кровопролитної війни на європейському континенті.

Учні 1- 2 класів  провели спортивні змагання «Мирні ігри 2015». Учні 3-4 класів прийняли участь у шкільному фестивалі малюнків на асфальті та поклали квіти до пам’ятників Вдові та матері солдата і Партизанської слави.

Проекти «Герої війни в назвах вулиць Слов’янська», «Листування поколінь», «Герорї війни в моїй родині», конкурс читців « Помните, через века, через года!», акція «Голуб мира» були цікавими ти корисними для старшокласників.

З особливим настроєм учні школи готувалися до концерту «Мелодії весни Перемоги». На концерт були запрошені вчителі-ветерани, дідусі та бабусі учнів школи, ветерани війни з мікрорайону школи.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!  И віримо в Мир!

Переглядів: 438 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0