П`ятниця, 05.06.2020, 18:02

Учні нашої школи - учасники ХII Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

У 20-х числах листопада в Святогірську відбулася ХII Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

Працювали учні та студенти у семи секціях:

• Південно-Східна Україна з найдавніших часів до початку ХХ ст.
  • Історія Південно-Східної України у ХХ – на початку ХХІ ст.
  • Археологія та етнографія Південно-Східної України.
  • Релігійні та культурно-освітні процеси у Південно-Східному регіоні України.
  • Південно-Східна Україна в контексті української та Східно-Європейської історії.
  • Україна туристсько-краєзнавча засобами sтем-технологій.

На конференції зібралося багато творчих учнів, талановитих педагогів та кандидатів наук. Вони знаходилися в оточенні людей об'єднаних натхненням творчої праці. Ти відчуваєш себе частиною цілого.

Всі доповіді та виступи були цікавими. Також проводилась презентація виставки, присвяченої 2-й Світовій війні, що залишило великі враження.

Програма конференції передбачала також екскурсію у Святогірську Лавру, урочистий вечір бальних танців, спілкування з цікавими людьми.

Три дні роботи були дуже цікавими, вони надихнули на подальшу дослідницьку роботу.

В цілому я вважаю досвід участі в конференції дуже позитивним та потрібним. Величезне спасибі організаторам заходу за їх працю і результати.

Ткачова Карина 10Б

Переглядів: 97 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0