Субота, 17.11.2018, 02:08

Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Ювілейний Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик»

«Є лише одна проблема – одна-єдина у світі – повернути людям духовну сутність, духовні уболівання…» Ці слова, сказані багато років тому Антуаном де Сент-Екзюпері, актуальні, на жаль, і дотепер. Проте на сірому тлі тотального прагматизму сьогодення сяють вогники щирості, дружби, людяності, які допомагають «не потерять веру в тумане, да и себя не потерять», за влучним висловом Володимира Висоцького.

Авторська пісня, створена Юрієм Візбором, Булатом Окуджавою, Володимиром Висоцьким, Олександром Городницьким та багатьма їхніми наступниками, вже вдесяте скликала до Запоріжжя юних виконавців, авторів і взагалі шанувальників цього жанру мистецтва. З 19 по 21 жовтня у Запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості було проведено ювілейний Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-майстерню авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик». Учасниками цієї визначної події стали і учениці нашої школи. Дівчата брали участь у фестивалі виключно завдяки своїм батькам, які профінансували поїздку своїх дітей. Разом зі вчителями Задерихіною Катериною Павлівною та Задерихіною Іриною Сергіївною вони приїхали до Запоріжжя, щоб більше дізнатися про сутність та сучасний стан авторської пісні в Україні, попрацювати з викладачами творчих майстерень і, звичайно ж, поспілкуватися з однолітками у теплій, дружній атмосфері. Вільного від занять часу було небагато, але слов’янці встигли відвідати острів Хортицю – колиску українського козацтва, здійснити прогулянку греблею Дніпрогесу, помилуватися красою осінньої природи.

Протягом цих кількох днів тепла суха погода на диво гармонійно поєдналася з життєдайною силою авторської пісні, завдяки якій на «Сонячному зайчику» немає переможців і переможених – це свято співтворчості, фестиваль друзів, а не конкурентів. Тому й не дивно, що спадають на думку безсмертні слова Булата Окуджави:

Возьмемся за руки, друзья,

Чтоб не пропасть поодиночке!

Переглядів: 39 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0