П`ятниця, 05.06.2020, 19:01

Ювілейний День Учителя в нашій школі.

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. У цьому році в нашій школі відзначали 50, ювілейний День Учителя. 4 жовтня в школі відбулася зустріч ветеранів педагогічної праці, вчителів та друзів школи.

Гостей зустрічав святково прикрашений хол школи з фотозонами, виставка малюнків юних художників школи, фотовиставка «1969-2019: миті шкільного життя»

У затишній актовій залі відбулася святкова інтерактивна музична вистава за мотивами відомого всім фільму «Велика перерва». Акторами були учні та вчителі нашої школи.

Під час вистави вчителі-ветерани із задоволенням пригадали роки роботи в школі, тих своїх колег, хто за різних обставин не зміг завітати на свято. Особливо зворушливим став момент виступу Петрової Світлани Миколаївни. Вона заспівала власну пісню на вірші вчителя російської мови та літератури Берштейна Володимира Матвійовича. І як справжній вчитель, залучила до співу весь зал.

Молоді вчителі та учні з гумором розповіли про шкільні інновації. Дізналися про епохальні події та особистості в житті першої школи. Продемонстрували свої здібності, таланти. Ліричні пісні, запальний флешмоб – все це не залишило байдужим жодного з гостей свята.

Свято вдалося! Всі присутні отримали чудовий настрій та заряд позитивної енергії.

Шановні вчителі першої школи різних років! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовіданність, добро і щедрість душі. Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги! З Днем Учителя!

Переглядів: 147 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0